1

Konu: Tekirdağ da Foxlu bir akşamüstü...

Yolum bugün ( 10.09.2007 ) işim gereği Tekirdağ yakınlarında idi , hazır yakınken forumdan tanıdığım arkadaşım Soykan'ı ziyaret edeyim dedim. Ofisine vardığımda kendisini forumun diğer adminlerinden Ahmet ÖZKAYA ile birlikte forumun blog çalışmalarını yaparken buldum.

Ordan burdan sohbet etme şansımız oldu, yüz yüze sohbet MSN vs ile yapılan lardan çok daha güzel oluyor... biran, arada bir yada yılda bir defa da olsa forumdaki arkadaşlar bir araya gelebilsek ve toplu olarak sohbet edebilsek diye düşündüm...

ne dersiniz belki bir gün olur smile

http://www.fox4um.com/img/fox_tekirdag.jpg

2

Re: Tekirdağ da Foxlu bir akşamüstü...

Ayaktaki sanirim Soykan. Sakali kesse, biraz daha zayif olsa benim fotografim diye yutturabilirim:)

3

sakali kesip biraz da zayiflamak ile senin fotoyu koyup yutturabiliriz ama birikim kısmını nasil yutturacagiz smile

4

Nazik bir kompliman. Sagol. Butun gereken giden yillar:)

5

cetinbasoz yazdı:

Nazik bir kompliman. Sagol. Butun gereken giden yillar:)

Evet giden yıllar maalesef bendede var ve yavaş yavaş geçiyor smile

6

Soykan,
Yaşlar giderken kilolar gelmiş galiba smile

/o---------------------o\
     www.haser.com
\o---------------------o/

7

cetinbasoz yazdı:

Ayaktaki sanirim Soykan. Sakali kesse, biraz daha zayif olsa benim fotografim diye yutturabilirim:)

bu durumda sen de soykan da baya bir kilo almışsınız. mevcut resimleriniz daha zayıf. soykan gerçekten heralde 10 sene önceki bir resmini koymuşsun.

Haksızlıklar karşısında susanlar, dilsiz şeytanlardır!
www.metinemre.com

8

taRKan yazdı:

Soykan,
Yaşlar giderken kilolar gelmiş galiba smile

Evet bi taraftan gidiyor bi taraftan geliyor smile

9

metin yazdı:
cetinbasoz yazdı:

bu durumda sen de soykan da baya bir kilo almışsınız. mevcut resimleriniz daha zayıf. soykan gerçekten heralde 10 sene önceki bir resmini koymuşsun.

Yok 10 yıl degil ama 5 yı kadar onceki foto bu ...

10

Arkadaşlar Antalya taraflarına gelen yok mu! (Antalyadaki arkadaşlar hariç! tongue)
Görüşmek isterim.
Üyelik bilgilerimde iletişim bilgilerim mevcut.

Bilmediğin Neyse Yanıldığındır.

11

mrduyar yazdı:

Arkadaşlar Antalya taraflarına gelen yok mu! (Antalyadaki arkadaşlar hariç! tongue)
Görüşmek isterim.
Üyelik bilgilerimde iletişim bilgilerim mevcut.

o taraflara hiç iş amaçlı yolum düşmedi , tatil içinse hiç öyle bir firsatim olmadi sad ama Izmire ve Antalya ya gelip arkadaslarla tanismayi cok isterdim. Gerçi Cemal le Istanbulda Cebit te gorusmumustuk birkac yil once ...

12

Soykan,
Acaba yılaaaaar önce bir Ankara ziyareti yapmış olabilir misin?

/o---------------------o\
     www.haser.com
\o---------------------o/

13

taRKan yazdı:

Soykan,
Acaba yılaaaaar önce bir Ankara ziyareti yapmış olabilir misin?

Askerlik için yaptım smile hafta sonu iznimiydi yoksa terhis olunca mi neydi tam hatirlayamiyorum sizin ofise gelmistim Hüseyin Kara ile tanismistik  birde artık galiba faal degil sizin rakip firma smile mikroprosesör e uğramistim tanismak icin o tarihlerde askerlik oncesi santiye sefi olarak calisiyordum insaat sektorunde .... giden yillarin ayri bir pageframe inde bir page smile

14

Ben 6 ekim de CEBIT de olacağı inş. Bir buluşma noktası ve  saati ayarlaryıp 1 kahve içsek fena olmaz.

15

mrduyar yazdı:

Ben 6 ekim de CEBIT de olacağı inş. Bir buluşma noktası ve  saati ayarlaryıp 1 kahve içsek fena olmaz.

fuari bende ziyaret edecegim fuara gelmeyi dusunen herkes gelebilecegi gunu burada belirtebilirse
herkes kendini ona uydurmaya calisir belkide toplu bir sohbet etme sansi buluruz

16

ben de gelmeye çalışırım. ama cebit öyle uzaktan gelmeye değecek birşey değil gerçekten. ben istanbulda olduğum halde her sene gitmiyorum. ancak bir arkadaş gitmek isteyecek filan. gerçekten görecek birşey yok...

www.metinemre.com

17

metin yazdı:

ben de gelmeye çalışırım. ama cebit öyle uzaktan gelmeye değecek birşey değil gerçekten. ben istanbulda olduğum halde her sene gitmiyorum. ancak bir arkadaş gitmek isteyecek filan. gerçekten görecek birşey yok...

internet bu kadar yaygın olmadan önce fuarlari iple çekerdik şimdi genelde fuarlarda gördüğümüz bir çok seyi daha onceden duymus bilmis oluyoruz. Tabi özel olarak fuara lanse edilen ürünler hizmetle hariç ... ama fuari bahane edip birazda bu başlığa konu olan bir araya gelebilme olayini gerceklestirebiliriz...

18

metin abi gözünü seveyim bi cebit fuarımız var onada gitmessek ayıp olur.  Hiç olmadı İstanbul u bir daha birdaha görmüş oluruz.

19

aman ya istanbulun nesini göreceksin. hergün 3 saat yol tepiyorum ben. gittiğim yol topu topu gidiş-geliş 60 km. bu sabah metrobüsleri seyretmek isteyen sürücüler yüzünden yarım saat fazladan trafik vardı. yani görecek birşey de olsa, rampalar tamamlanmadığı için metrobüsler çalışamıyor da. öyle sadece duran otobüsleri seyrediyorlar...

www.metinemre.com