1

Konu: Foxpro 2.6 Ms-Dos arşivlerinde olan varmı?

Arkadaşlar ben foxpronun 2.6 dos versiyonunu internette bir türlü bulamadım buldum bulmasına da oda almanca çıktı sad dos versiyonu ile program yapmak çok da mantıklı birşey olmasada bence ms dosun da ayrı bir yeri var zaman zaman ms dosu da arıyoruz. Arşivinde foxpro 2.6 olan varsa link verebilirseniz çok iyi olur.

2

Re: Foxpro 2.6 Ms-Dos arşivlerinde olan varmı?

İnternetten vfp dosun almanca ispanyolcamıdır nedir bi versiyonunu buldum full ama ingilizce versiyonu var fakat exe ye çevirme işlemini yapmıyor bu özellik yok pasif durumda.

3

Clipper da bazı komutlarda hata veriyor en iyisi bende ingilizcede komutları yazıp almancada exeye çevirmek

4

Merhaba Aksamyeli, eger istersen Foxpro for DOS 2.6 yı temin edebilirim, ugurlu2001@hotmail.com adresine mail atman yeterli. Ayrıca clipper da yazılmış olan kodunu Foxpro ya çevirmek istiyorsan bu işi yapan özel converter programları mevcur. Biraz internetten arama yapman yeterli. Benim mail adresim: ugurlu2001@hotmail.com

Uğur
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hayat bir bisiklete binmek gibidir. Pedalı çevirmeye devam ettiğiniz sürece düşmezsiniz. Claude Peppeer
Kusuru söylenmeyen adam, ayıbını hüner sanır.  Türk Atasözü

5

eywallah sağolasın

6

tekrar teşekkürler