1

Konu: FoxTalk hakkında bilgi

Selamlar,
FoxTalk dergisi hakkında bilgisi olan varmı ?
İkidir para ödüyoruz fakat bir türlü dergiyi alamadık ve muatap bulamıyoruz.
Bu dergi hakkında bilgisi olan varmı .

2

Re: FoxTalk hakkında bilgi

Cetin,
Kesin birsey soyleyemem ben abone olmadigim icin, ancak UT'deki muhabbetlerden anladigim kadariyla paranin ustune soguk bir su ic ve asla bir daha para gonderme. Yeni birileri almis, VFP ile alakalari yok, eski sayilardan izinsiz bolumler alip basiyorlarmis vs. Herkes sikayetci.

3

Teşekkürler,

Kredi Kartı ile ödeme yaptığımız için ödemeyi iptal ettirmiştik daha önce, yine aynısını yapıcaz anlaşılan.

4

cetinbasoz yazdı:

Cetin,
Kesin birsey soyleyemem ben abone olmadigim icin, ancak UT'deki muhabbetlerden anladigim kadariyla paranin ustune soguk bir su ic ve asla bir daha para gonderme. Yeni birileri almis, VFP ile alakalari yok, eski sayilardan izinsiz bolumler alip basiyorlarmis vs. Herkes sikayetci.

kötü ya. o derginin yeniden çıkması için microsoft destek olmuştu diye hatırlıyorum. 90 gün ücretsiz abonelik vardı. onunla abone olup eski sayılarının tümünü indirmiştim. cool

Haksızlıklar karşısında susanlar, dilsiz şeytanlardır!
www.metinemre.com

5

Arkadaşlar tüm söylediklerimi geri alıyorum,
Adamlar dün dergiyi göndermişler. Ancak herhalde yeni devir aldıkları için sayfalar halinde gönderilmiş henüz ciltelnmemiş. Zaten cildin pek önemi yok çok güzel yazılar var içinde.
Yani FoxTalk yine iş başında.

6

cetinyasar yazdı:

Arkadaşlar tüm söylediklerimi geri alıyorum,
Adamlar dün dergiyi göndermişler. Ancak herhalde yeni devir aldıkları için sayfalar halinde gönderilmiş henüz ciltelnmemiş. Zaten cildin pek önemi yok çok güzel yazılar var içinde.
Yani FoxTalk yine iş başında.

bazı dergileri özellikle sayfalar halinde gönderiyorlar. klasörleyebilmek için. bu da öyle olabilir. zamanında foxpro 2.5 aldığımda bir foxtalk sayısı göndermişlerdi bana. o sayfalar halinde değildi.

Haksızlıklar karşısında susanlar, dilsiz şeytanlardır!
www.metinemre.com