1 Son düzenleyen, resetkamil (10.03.2011 16:33:00)

Konu: Fox pro bilen eleman aranıyor !!!

Arkadaşlar herkese selamlar,fox pro bilen eleman ihtiyacımız bulunmaktadır.İlgilenen arkadaşların aşağıdaki telefon yada mail adresi yolu ile ulaşmaları rica olunur.

eser@hisaryazilim.com

532 284 42 90

2

Re: Fox pro bilen eleman aranıyor !!!

biz kariyer.net e ilan verdik. ordan bile tek bir eleman çıkmadı.

Haksızlıklar karşısında susanlar, dilsiz şeytanlardır!
www.metinemre.com

3

Bulunur kolaylikla aslinda ama ucretten bahseden yok.

4

bizim firmaların bu huyuna gıcık oluyorum zaten. ücreti söyle de insanlar ona göre görüşüp görüşmemeye karar versin. ben zamanında böyle birkaç firmayla boşu boşuna vaktimi harcamıştım. baştan söyleseler o ücreti ne onların ne de benim vaktim harcanmazdı.

www.metinemre.com

5

cetinbasoz yazdı:

Güzel yazmışsınız ama dikkat ederseniz orada telefon numarası bırakmışız,ilgilenen arkadaş açar şartları sorar.Genel bir foruma maaş sigorta yol yemek artı uludağda kayak tatili diye yazmanın manası varmı? Buraya gelin öyle görüşelim demiyoruz ki, sonuçta iletişim bilgileri bırakmışız.Eleştiri yerine Kolaylıkla nasıl bulunduğu ile alakalı bilgi verirseniz seviniriz çetin bey smile

6

Cok manasi var. Eger uygun bir ucret gorsem ben de ilgilenirdim mesela.
Isin sartlarini biraz daha anlatin. Sadece ucret olsa gene iyi, sartlari hic yazmamissiniz.  Daha once 2-3 kere is basvurusu yaptim ve hepsinden kibarca reddedildim (1996 oncesi).

-Is yeri nerede?
-Is konusu tam olarak ne?
-Illa isyerinin oldugu yerde mi calisilacak?
-VFP yaninda baska diller bilmek gerekli mi?
-"bilgisayar muhendisligi falan filan mezunu" sarti var mi? - Bu sart hep oluyor ve asil isi yaptiracak olanla gorusemeden sekreter size bye bye diyor.

Ben hep reddediliyorum, ondan hic aramiyorum bile:)

7

Sizin gibi bir üstadı reddedenler kaybetmiş diyip tatlıya bağlayalım smile.Çetin bey açıkçası çok ayrıntı vermedim yazışırız yada telefonlaşırız gibi düşündüm.İlgilenen arkadaşlar sağolsunlar arıyorlar ve ayrıntılı bilgi veriyorum lakin ihtiyaç hasıl olursa genel olarak bilgi ekleyebilirim.

kısaca

iş yeri istanbul taksimde dir.

tam zamanlı yada yarı zamanlı çalışma şeklinde ve iş yerinde olması gerekmektedir.

sektörümüz ve diğer bilgiler web adresimizde mevcuttur.

www.hisaryazilim.com/

8

valla bende çok iş başvurusunda bulundum kimse almadı yazılım firmalarında genelde yazılımı yapan kişi veya kişiler hakimiyet kaybetme korkusu ile başvuranın bilip bilmedigi konusunda hiç ilgilenmeden red ediyorlar bende kendim firma kurdum şimdi o iş başvurusu yaptıgım yerler benim yazılımı satmak için ugraşıyrlar e dünya böyle yazılımcıların özel sektörde iş bulması hakaten zor sanırım büyük çogunlugu kendi firmasında kendisi yazılım üretiyordur smile)

Bilgi Paylaşıldıkça Artar...!

9

resetkamil yazdı:
cetinbasoz yazdı:

Güzel yazmışsınız ama dikkat ederseniz orada telefon numarası bırakmışız,ilgilenen arkadaş açar şartları sorar.Genel bir foruma maaş sigorta yol yemek artı uludağda kayak tatili diye yazmanın manası varmı? Buraya gelin öyle görüşelim demiyoruz ki, sonuçta iletişim bilgileri bırakmışız.Eleştiri yerine Kolaylıkla nasıl bulunduğu ile alakalı bilgi verirseniz seviniriz çetin bey smile

eleştiri zaten bilgi demektir. yurtdışında bir eleman arandığında ücret ve Çetin'in diğer bahsettiği mevzularda bilgi verilir. insan razı gelmeyeceği bir ücret için neden vaktini harcasın ki?

www.metinemre.com

10

antepli yazdı:

valla bende çok iş başvurusunda bulundum kimse almadı yazılım firmalarında genelde yazılımı yapan kişi veya kişiler hakimiyet kaybetme korkusu ile başvuranın bilip bilmedigi konusunda hiç ilgilenmeden red ediyorlar bende kendim firma kurdum şimdi o iş başvurusu yaptıgım yerler benim yazılımı satmak için ugraşıyrlar e dünya böyle yazılımcıların özel sektörde iş bulması hakaten zor sanırım büyük çogunlugu kendi firmasında kendisi yazılım üretiyordur smile)

ne yazılımı yazıyorsun? Web adresini verirsen biraz incelemek isterim.

www.metinemre.com