1

Konu: Versiyon yükseltmesi

Elimde Vfp Enterprise 6.0 var

Bunu son versiyona Upgrade ile yükteltebilirmiyim ?
Yoksa yeni bir paket almam mi gerekir ?

2 durumda da fiyatı nedir ?

Bilgisi olan varmı ?

Teşekkürler.

2

Re: Versiyon yükseltmesi

yanılmıyorsam şu an türkiye de microsoft  dağıtıcıları getirmiyor
amazon.com da var ama o da türkiye ye bu ürünü göndermiyoruz diyor.

3

türkiyedeki getirmiyor,amazon türkiyeye yollamıyor,peki nasıl satın alınacak bu foxpro ?

Kader, beyaz kağıda sütle yazılmış yazı
Elindeyse beyazdan, gel de sıyır beyazı. (NFK)

4

Birde Lisanssız Yazılım Kullanmayın Derler smile
Paramı veriyorum ama alamıyorum ...

Uğur
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hayat bir bisiklete binmek gibidir. Pedalı çevirmeye devam ettiğiniz sürece düşmezsiniz. Claude Peppeer
Kusuru söylenmeyen adam, ayıbını hüner sanır.  Türk Atasözü

5 Son düzenleyen, Gökçe Özçınar (13.10.2010 15:46:36)

340-01244   VFoxProPro 9.0 Win32 SNGL OLP NL    kod numarası ile herhangi bir microsoft bayinden alınabiliyor. yalnız paket halinde satıldığından (nedendir bilinmez) yanında en ucuzundanda olsa 4 adet herhangi bir ürün daha almanız gerekiyor. (elçiye zeval olmaz hmm  )
ben sorduğumda 355,64 usd+kdv gibi bir fiyat verdiler ama siparişinizi ve parayı alıp yurt dışına sipariş verip 15 gün sonra teslim edebileceklerini söylediler. çünkü stokta bulundurmuyor hiç kimse.
en ucuz MS ürünü için    R18-02709  WinSvrCAL 2008 SNGL OLP NL UsrCAL   30,75 usd x 4 ad  tavsiye ettiler.

6

Gökçe Özçınar yazdı:

340-01244   VFoxProPro 9.0 Win32 SNGL OLP NL    kod numarası ile herhangi bir microsoft bayinden alınabiliyor. yalnız paket halinde satıldığından (nedendir bilinmez) yanında en ucuzundanda olsa 4 adet herhangi bir ürün daha almanız gerekiyor. (elçiye zeval olmaz hmm  )
ben sorduğumda 355,64 usd+kdv gibi bir fiyat verdiler ama siparişinizi ve parayı alıp yurt dışına sipariş verip 15 gün sonra teslim edebileceklerini söylediler. çünkü stokta bulundurmuyor hiç kimse.
en ucuz MS ürünü için    R18-02709  WinSvrCAL 2008 SNGL OLP NL UsrCAL   30,75 usd x 4 ad  tavsiye ettiler.

bu yazdığınız upgrade içinmi yoksa vfp 9 satınalmak içinmi

Kader, beyaz kağıda sütle yazılmış yazı
Elindeyse beyazdan, gel de sıyır beyazı. (NFK)

7

http://msdn.microsoft.com/en-us/vfoxpro/bb190236
bu sitede satın alınabilecek yerler diye yazmışlar bir bak istersen