1

Konu: pc ses komutu ile yönetmek

merhaba arkadaşlar foxpro ile ses komutu ile işlem yapabilirmiyiz

2

Re: pc ses komutu ile yönetmek

Scevix, bugüne dek Foxpro ile sesli komut verme işlemi için herhangi bir örneğe raslamadım.

Firkir vermesi için ise söyle bir yorumda bulunabilirim: Sisteme sesli komut vere veren bir API yada Script bulabilirsen, o API yada Script i kullanarak VFP içerisinden elbette ki sesli komut kullanabilirsin ...

Belki yanılıyor olma ihtimalime karşılık diğer arkadaşlar beni düzeltme ihtiyacı duyabilirler..

Uğur
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hayat bir bisiklete binmek gibidir. Pedalı çevirmeye devam ettiğiniz sürece düşmezsiniz. Claude Peppeer
Kusuru söylenmeyen adam, ayıbını hüner sanır.  Türk Atasözü

3

belkide benimki sadece bir hayalde olabilir mesela cari hesap ekstresi ses komutu ile çalıştırmak mümkünmü
sadece bir düşünce
iyi çalışmalar

4

Scevix,
Geveze adlı bir çalışma var üstelik program geliştiricilerine
api leri satıyorlar onlarla görüşürsen sana yardımcı olurlar

Bilgi Paylaşıldıkça Artar...!

5

Merhaba.
Bizim programlarımızı sesli versionu var. Olağanüstü performans alıyoruz ve kullanıcıların çok hoşuna gidiyor. Özellikle yoğun veri girişi yapan yerler için biçilmiş kaftan. Dikte Api kullanıyoruz. İlgilenen olursa ilgili kişiyle görüşmesini sağlayabilirim.

6

o zaman görüşme sağlayabilirmisiniz
teşekkürler

7

Dikte Api  satış sorumlusu Murat beyin telefonu : 05336209156
Bilal ADAY aracılığı ile arıyorum derseniz fiatlandırma da bize yaptıkları iskontolar gibi sizede yardımcı olacaklardır. Bu konuda epey bir araştırmadan sonra dikte api kullanmaya karar vermiştik ve ürettikleri ses tanıma sistemleri düşünülenin çok ilerisinde. Biz çok memnunuz.

Bu arada istanbuldaki buluşmayı kaçırdığıma çok üzüldüm.